Розпорядження про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в районній раді

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 травня 2011 року                                                                                № 45-р
м.Косів

Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в районній раді

Для забезпечення виконання вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації”:
1. Невідкладно вжити організаційних заходів щодо забезпечення у виконавчому апараті Косівської районної ради доступу до публічної інформації, а саме:
1.1 Визначити загальний відділ виконавчого апарату районної ради спеціальним структурним підрозділом, який організовує у встановленому порядку доступ до публічної інформації, відповідає за розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналізування та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до Косівської районної ради, її виконавчого апарату, а також надає консультації при оформленні таких запитів.

1.2. Затвердити форми запитів на інформацію для запитувачів інформації та створити систему обліку документів з такою інформацією (згідно з додатками 1, 2).

2. Організаційному відділу виконавчого апарату районної ради забезпечувати систематичне та оперативне оприлюднення й оновлення в офіційних друкованих виданнях та на веб-сайті районної ради інформації про діяльність Косівської районної ради, передбаченої статтею 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  .

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                Андрій Клуб

Додатки до розпорядження про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в районній раді 53,00 КБ | .doc | Завантажень: 636


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *