18 травня – Міжнародний день музеїв

Шановні  працівники музеїв Косівщини!

Прийміть сердечні вітання з професійним святом!

Музеї  здійснюють благородну і водночас відповідальну місію, спрямовану на дбайливе збереження і популяризацію унікальних духовних надбань, національних традицій  нашого народу, його історико-культурних реліквій.

Музеї є безцінними джерелами пізнання, які допомагають нам долучатись до культурно-історичних цінностей і духовних реліквій.

Твердо віримо, що самовіддана праця музейних працівників – вірних служителів часу і надалі вирізнятиметься високим професіоналізмом, подвижництвом, сприятиме примноженню нетлінних духовних надбань.

Впевнені, що ви й надалі здійснюватимете все можливе, щоб музеї нашого гуцульського краю  завжди залишалися справжніми джерелами пізнання історії і культури українського народу, з яких живитиметься не одне покоління наших краян, гостей краю, щоб долучитися до його  духовних цінностей.

Зичимо всім музейним працівникам Косівщини  успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, міцного здоров’я, щастя, добра, нових професійних і життєвих успіхів в ім’я утвердження високих ідеалів добра і краси.

Голова районної ради Андрій Клуб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *