У Косові пройшли заходи, присвячені 35- ій річниці Чорнобильської трагедії

Щороку Україна вшановує людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, продемонструвавши світові зразок безмірного героїзму і мужності, самовідданості і високого професіоналізму.

Сьогодні, 26 квітня, проведено зустріч голови районної ради Зеновія Томащука та голови районної державної адміністрації Петра Іванишина із головою асоціації інвалідів Чорнобильській АЕС Косівщини Володимиром Бойко та учасниками ліквідації наслідків аварії на чорнобильській станції.

Отець Василь Струк провів молитву за здоров`я учасників подолання наслідків аваріїї на ЧАЕС, а також за загиблими героями-чорнобильцями.

У рамках зустрічі обговорено низку актуальних питань стосовно діяльності асоціації чорнобильців на теренах району, пільгового забезпечення та медичного обслуговування вказаної категорії населення.

Голова асоціації інвалідів Чорнобильській АЕС Косівщини Володимир Бойко висловив слова великої подяки усім ліквідаторам найбільшої техногенної катастрофи за проявлений подвиг та побажав міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру та злагоди.

З нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС Косівщини голова районної ради Зеновій Томащук та голови районної державної адміністрації Петро Іванишин вручили подяку за героїзм, самовіданність та мужість у подоланні наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *