В Косові відбувся І етап Всеукраїнської спартакіади серед команд депутатів районної, міської, селищних, сільських рад територіальних громад

23 квітня 2021 року, у місті Косові відбувся І етап Всеукраїнської спартакіади серед команд депутатів районної, міської, селищних, сільських рад територіальних громад.

Головним завданням Спартакіади є залучення депутатів рад усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, зміцнення здоров’я, а також пропаганда фізичної культури і спорту серед населення. Проведення таких змагань — це приклад здорового способу життя, який сприятиме до занять молодого покоління фізичною культурою і спортом, розвитку найбільш популярних видів спорту, а також популяризації здорового способу життя.

В районній спартакіади взяли участь голова районної ради Зеновій Томащук, заступник голови районної ради Тарас Фенчук, депутати районної ради: Роксолана Барчук, Надія Гловацька, Андрій Лаврук, Василь Глушко, Дмитро Ганущак, Дмитро Бейсюк, Михайло Копчук, Дмитро Тодорак, Петро Сіреджук, Василь Петращук, Ярослав Пасічний, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Лілія Кабин, депутати міської, селищних, сільських рад територіальних громад, суддівські колегії з видів спорту та організатори заходу.

У І-му етапі Всеукраїнської спартакіади збірні команди депутатів усіх рівнів району, змагалися за такими видами спорту: шахи, шашки, настільний теніс, фут зал та волейбол. За результатами змагань переможці районної спартакіади нагороджені медалями і кубками та здобули призові місця з таких видів спорту:

Шахи:

  • Зеновій Томащук – 1 місце;
  • Роксолана Барчук – 3 місце

Шашки :

  • Катерина Луканюк – 1 місце;
  • Зеновій Томащук – 2 місце

Настільний теніс:

  • Дмитро Тодорак -1 місце;
  • Лілія Кабин – 1 місце

За підсумками змагань у всіх видах спорту збірна команда депутатів Косівської районної ради виборола перемогу посівши перше загальнокомандне місце та отримала Подяку за зайняте І-е загальнокомандне місце в районній Спартакіаді серед депутатів територіальних громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *