В Косові відзначили День соборності України

Сьогодні, 22 січня 2020 року, в Косівському районному будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню соборності України. Це свято щороку відзначають в Україні 22 січня, в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

З цієї нагоди в урочистому заході взяли участь голова Косівської районної ради Павло Ванджурак та голова Косівської районної державної адміністрації Петро Іванишин, духовенство, керівники та працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної та міської рад, підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації району й громадськість.

До вітального слова були запрошені голова Косівської райдержадміністрації Петро Іванишин та голова Косівської районної ради Павло Ванджурак. У своїх промовах вони відзначали знаковість події столітньої давнини для українського державотворення, згадували українців, які боролися за свою державність, а також побажали міцного здоров’я, добра, витримки та мужності – нашим славним українським воїнам, миру та Божої ласки – всім нам, сили, оптимізму та віри у перемогу.

Для всіх присутніх у святковій залі у День соборності України прозвучав концерт за участю творчих колективів районного Будинку культури та учасників художньої самодіяльності району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *