Привітання голови районної ради з нагоди Дня Соборності України

Шановні краяни!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом – Днем Соборності України.

Саме тоді на Софійській площі в Києві відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів – проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Цей день є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди великого державного свята – Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Зичу усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру злагоди, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З Днем Собороності України!

Слава Україні!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *