Про термін розгляду депутатських запитів

УКРАЇНА
Косівська районна рада
шосте демократичне скликання
третя сесія
РІШЕННЯ

Від 12 січня  2011  року                                                           № 29-3/2011
м.Косів

Про термін розгляду депутатських запитів

Відповідно до статті 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, районна рада вирішила:

1.Встановити, що  депутатські запити, які не потребують додаткового вивчення розглядаються у п”ятнадцятиденний термін. Орган або посадова особа,  до яких  звернуто  депутатський запит,  зобов’язані  у  зазначений  термін дати  офіційну письмову відповідь на нього відповідній раді і  депутату  місцевої ради.

2.Встановити, що депутатські запити, які з об’єктивних причин не можуть бути розглянуті у п’ятнадцятиденний строк, розглядаються не пізніше місячного терміну. Орган або посадова особа,  до яких  звернуто  депутатський запит,  зобов’язані надати  раді та депутатові місцевої ради, який вніс запит, проміжну відповідь з наявною інформацією та аргументувати неможливість розгляду запиту у п’ятнадцятиденний термін.

3. Рішення районної ради від 28.09.2006 №75-3/2006 «Про термін розгляду депутатських запитів» вважати таким, що втратило чинність.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань ЗМІ, Регламенту, депутатської діяльності та етики (В.Цимбалюк) .

Голова районної ради                                                                                   Андрій Клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *