27 січня — Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Пам’ятна дата запроваджена рішенням генеральної асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року і відзначається щорічно саме 27 січня.

Оголосивши 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту, Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени розробити просвітницькі програми, аби наступні покоління зберегли пам’ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду.

Щороку 27 січня Косівщина разом з усією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

Масштаби цієї страшної трагедії шокують: на українських окупованих територіях зазнали переслідування і масового винищення сотні тисяч представників єврейського народу та інших національностей. Події Голокосту стають «історією», яку ми не маємо права забувати.

У цей день скорботи і пам’яті, приєднаймося до загальної печалі та схилімо голови у скорботі за навіки полеглими у безіменних могилах і печах крематоріїв.

Світла пам’ять усім загиблим!
Миру усім нам, наснаги та сил.

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *