Привітання голови районної ради Зеновія Томащука з Днем працівників архівних установ України

Шановні працівники архівних установ району! Щиро вітаю вас із професійним святом!

24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до свого минулого, визнання історичної ролі архівів у житті суспільства. Вашою самовідданою, подвижницькою працею примножуються нетлінні духовні надбання рідного народу.

Завдяки зусиллям архівістів стали можливими відкритість і доступність документальної бази досліджень нашого минулого, ствердження історичної правди і справедливості.

Переконаний, що ваш професіоналізм, усвідомлення високої відповідальності за доручену справу будуть і надалі запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам’яті нашого народу. Адже збираючи документальні матеріали, ви робите неоціненну справу, оскільки зберігаєте свідчення історичної пам’яті українського народу, єднаєте її із сьогоденням та майбутнім.

Щиросердечно вітаю всіх працівників архівної справи району та бажаю міцного здоров’я, благополуччя та щастя у родинах й невичерпної енергії, вдалих пошуків і цікавих знахідок, надалі зберігати сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу .

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *