Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності

Сьогодні,15 грудня 2021 року, відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності під головуванням Ганни Думітрак.

Профільна комісія розглянула проєкти рішень з питань, передбачених порядком денним чергової IX сесії районної ради, а саме:

  • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим наданням їх НПП «Гуцульщина» у постійне користування.
  • Про встановлення меж села Рожнів Рожнівської сільської територіальної громади та затвердження проекту землеустрою.
  • Про встановлення меж села Хімчин Рожнівської сільської територіальної громади та затвердження проекту землеустрою.
  • Про внесення змін до Методики розрахунку пропорції поділу між районним бюджетом, орендодавцем та балансоутримувачем та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл. селищ, міста району.
  • Про затвердження в новій редакції Додатку № 2 до Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл. селищ, міста району.
  • Про План діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.
  • Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району рухоме майно Смоднянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату 1-11 ступенів Івано-Франківської обласної ради.
  • Про передачу рухомого майна Смоднянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату 1-11 ступенів Івано-Франківської обласної ради із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, а Косівського району у власність Косівської територіальної громади.
  • Про Програму забезпечення діяльності управління господарського забезпечення, реконструкції та розвитку Косівської районної ради на 2022 рік.

За результатами детального обговорення депутатами районної ради прийнято відповідні рішення, які рекомендовано на розгляд пленарного засідання, яке відбудеться 16 грудня 2021 року о 10.00 годині в сесійній залі адмінприміщення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *