У Косові відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці Збройних сил України

6 грудня в Україні відзначається свято – День Збройних Сил України.

В адмінприміщенні Косівської районної ради з нагоди 30-річчя відзначення Дня Збройних сил України відбулися урочистості за участі працівників Косівського районного територіального центру комплектування та соціальної політики, ветеранів військової служби району.

З вітальними словами до військових звернулись голова Косівської районної ради Зеновій Томащук, голова Косівської райдержадміністрації Наталія Кучма, отець-декан Іван Близнюк, начальник Косівського районного територіального центру комплектування та соціальної політики полковник Володимир Козак, які побажали миру та злагоди, надійного родинного тилу, мужності та відваги у військовій службі в ім’я єдиної, суверенної та незалежної України. Присутні на заході згадали загиблих Героїв-захисників вшанувавши їх пам`ять хвилиною мовчання.

В рамках відзначення Дня Збройних сил України голова районної ради Зеновій Томащук, голова райдержадміністрації Наталія Кучма та начальник Косівського РТЦК та СП полковник Володимир Козак вручили відзнаки Івано-Франківської ОДА та обласної ради «За бойову звитягу» Віталію Струку, пам’ятний знак «30 років Збройним Силам України» Володимиру Бойку, Анатолію Мельнику, Михайлу Волинкову, Юрію Голуба та Володимира Козака також нагороджено військовослужбовців подяками Косівської районної ради та Косівської районної державної адміністрації за самовіданне та сумлінне служіння Українському народові, громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України.

На завершення урочистостей для військових прозвучало музичне привітання у виконанні ансамблю бандуристок « Сонячна струна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *