3 грудня — Міжнародний день інвалідів

У Міжнародний день інвалідів 3 грудня — прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Тому цей День – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, які потребують захисту та підтримки у наш непростий час. Інваліди – не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і дбати про людей з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.

Висловлюю щирі слова подяки усім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього. Бажаю кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях та віри у світле майбутнє. Міцного здоров’я Вам, щастя, родинного затишку, успіхів у всіх ваших, справах. Нехай збудуться всі ваші бажання, мрії і задуми

Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *