16 липня — День прийняття Декларації про державний суверенітет України

Шановні краяни!

16 липня 1990 року прийнято Декларацію про державний суверенітет України. Прийняття Декларації стало першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності, нею визнавалося право української нації на самовизначення.

Цей документ відкрив новий етап в історії нашого народу, проголосивши основні політичні, економічні, соціальні цілі та довгострокові перспективи розвитку Української держави.

Саме боротьба за реалізацію положень Декларації про державний суверенітет України, за власну незалежну державу нарешті привела до прийняття Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.

Сьогодні знову, як і багато років назад, наші вояки — нащадки славних дідів та прадідів, зі зброєю в руках захищають суверенність держави, не шкодуючи власного життя, протистоять зовнішній агресії, брутальним посяганням на цілісність і незалежність країни.

Сучасні складні часи та виклики потребують від усього українського народу консолідації зусиль, самовідданості, сильної політичної волі у відстоюванні національних інтересів та мудрості заради побудови вільної та європейської України.

Вшановуючи цю визначну подію нашої новітньої історії, хочеться висловити слова безмежної вдячності тим, хто ціною здоров`я і життя береже мирне небо над Україною.

Пам’ятаймо, що майбутнє української держави залежить від кожного з нас. Лише патріотизм, активна життєва позиція, наполеглива повсякденна праця є запорукою нашого щасливого майбутнього. Хай невичерпним буде джерело нашої любові до України, а мир і злагода панує у нашому спільному домі!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *