Звернення голови районної ради Зеновія Томащука з нагоди Дня Соборності України та 102-ї річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР

Шанові краяни! Щиро вітаю вас із Днем Соборності України та 102-ю річницею проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки!

22 січня ми відзначаємо День Соборності України і вшановуємо одну з визначальних подій в історії нашої держави – 102- у річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

В далекому, холодному, вогняному січні 1919 року, усвідомлюючи свою велику відповідальність перед майбутніми поколіннями, українці засвідчили прагнення рухатися власним шляхом і перед усім світом заявили: соборній та незалежній Україні – бути. Саме ті доленосні події заклали фундамент становлення нашої країни в її сучасному вимірі, стали чітким орієнтиром для неподільної та суверенної України сьогодення.

Цей день для кожного з нас є символом єдності України і прагнення суспільства до свободи.

Соборність – це неподільне ціле з усіх українських земель, які колись належали до різних імперій, а тепер об’єднані в незалежну Українську державу. Єдиний український народ оголосив про своє споконвічне бажання жити у власній незалежній і соборній державі.

Сьогодні народ України продовжує виборювати соборність і незалежність, відновлює військовий та економічний потенціал, протистоїть ворогу. Схиляємо голову перед українськими Героями та бійцями, які нині на передовій.

В цей день ми з вдячністю згадуємо тих, хто формував концепцію державності й соборності, хто боровся за об’єднання всіх національно-демократичних сил українства, хто намагався відродити незалежну і соборну державу.

Шановні жителі Косівщини! Вітаючи вас із Днем Соборності України, бажаю вам миру, щастя та добра, довгих років процвітання в нашій рідній Україні!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *