Стан ринку послуг області у ІIІ кварталі 2020 року

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг області упродовж IІІ кварталу 2020 року працювало 1,2 тис. підприємств (юридичних осіб) та їх відокремлених підрозділів, основним видом економічної діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг за цей період склав 3,2 млрд.грн.

У структурі загального обсягу реалізованих послуг значну частку склали обсяги послуг складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту (51,8% загальнообласного обсягу) та вантажного автомобільного транспорту, надання послуг з перевезення речей (13,7%). Вагомими були також обсяги послуг з надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (3,9%), послуг телекомунікацій (2,4%).

Серед міст обласного значення та районів області найбільша частка реалізованих послуг припадала на підприємства міст Івано-Франківська (80% загальнообласного обсягу), Яремче (4,6%), Калуша (3,3%), Коломиї (1,5%), Долинського (4,2%) та Тисменицького (1,9%) районів.

Населенню області надано послуг на 660,3 млн.грн, що склало 20,4% від загального обсягу реалізованих послуг. Найбільшим попитом серед населення користувалися послуги у сфері освіти (39,1%), з діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (15,8%), з охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (11,5%), інформації та телекомунікацій (9,3%), тимчасового розміщування й організації харчування (9,1%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (8,6%).

Вагомою була частка послуг, реалізованих населенню, у Косівському (72,4% від загального обсягу наданих послуг), Снятинському (49,9%), Городенківському (48,1%), Верховинському (42,4%) районах та у містах Яремче (70,1%), Бурштин (66%) та Коломия (54,8%).

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020
При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *