Привітання голови районної ради з Днем Збройних сил України

Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

День Збройних сил України — це свято на честь тих, хто сьогодні захищає територію нашої країни від ворогів, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята та побажання нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я, надійних тилів і віри в щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто став на захист Вітчизни за першим її покликом!

Бажаю Вам міцного здоров’я, незламної волі , щастя й нoвих звершень у благoрoдній справі служіння Україні та її нарoдoві. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *