Вітання голови Косівської районної ради Павла Ванджурака з нагоди Дня працівників харчової промисловості

Шановні працівники харчової промисловості!
Щиро вітаю вас із професійним святом!

День працівника харчової промисловості вважають своїм професійним святом підприємства, які сьогодні працюють у сфері виготовлення продуктів харчування. Харчова промисловість — це одна з провідних галузей економіки нашого району.

Від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності безпосередньо залежить добробут і якість життя кожного українця.

Сьогодні продукція вітчизняної харчової галузі стала справді конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Тож, бажаю всім працівникам харчової промисловості професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, творчого пошуку, надійних партнерів та колег.

Переконаний, що вміле поєднання новітніх технологій та передового досвіду з давніми українськими традиціями забезпечить високу конкурентоздатність продуктів харчування виготовлених на Косівщині.

Тож нехай ваші зусилля, спрямовані на розвиток галузі, не обмежаться досягнутим, а й надалі сприятимуть підвищенню рівня життя співвітчизників та утриманню лідируючих позицій.

Зичу міцного здоров’я, щастя, добробуту вам і вашим родинам, успіхів у праці та втілення усіх ваших задумів та мрій!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *