Косівська районна рада приймає пропозиції щодо кандидатур для призначення на посаду директора Косівського РП «Райагроліс»

Косівська районна рада оголошує про початок процедури призначення директора Косівського РП «Райагроліс» у відповідності до вимог, визначених Положенням про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, затвердженого рішенням Косівської районної ради від 22 травня 2014 року №617-28/2014.

Ініціатива щодо кандидатур для призначення на посаду директора Косівського районного підприємства «Райагроліс» може виходити від постійних комісій районної ради, депутатів районної ради, громадян України, трудового колективу Косівського РП «Райагроліс».

Ініціатор, що вносить пропозицію щодо кандидатури для призначення на посаду директора Косівського районного підприємства «Райагроліс», подає до виконавчого апарату районної ради подання з обґрунтуванням щодо призначення на посаду, до якого додаються:

заява кандидата про згоду на призначення, заповнена особова картка (форма П-2), автобіографія, копія паспорта та, при наявності, ідентифікаційного коду, копія трудової книжки, копія документа про освіту, згода кандидата на збір і обробку персональних даних.

У поданні зазначається прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, громадянство, посада, яку займає кандидат, рівень фахової та професійної підготовки, відомості про перебування в кадровому резерві, ділові якості та інші відомості про кандидата. Якщо ініціатива про призначення на посаду виходить від самого кандидата, подання не надається.

Вимоги для кандидата на заміщення посади директора Косівського районного підприємства «Райагроліс»:

  • громадянство України;
  • повна вища освіта за спеціальністю лісове господарство, менеджмент, публічне управління та адміністрування (магістр, спеціаліст);
  • стаж роботи за спеціальністю не менше 5 років;
  • досвід керівної роботи у лісовій галузі не менше 1 рік;
  • володіння державною мовою;
  • здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора.

Документи приймаються з 20 липня 2020 року по 31 липня 2020 року включно у виконавчому апараті Косівської районної ради за адресом: м.Косів майдан Незалежності,11, другий поверх, кабінет № 29, в робочі дні тижня: з 8.00 до 17.15 (понеділок-четвер), у п’ятницю – з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *