Інформація про використання коштів місцевих бюджетів, виділених для боротьби з COVID-19

З початку впровадження карантину в Україні у зв’язку з пандемією коронавірусу, з місцевих бюджетів Косівського району на боротьбу з COVID-19 для опорного медичного закладу «Комунальне некомерційне підприємство «Косівська центральна районна лікарня» всього було виділено 1440,5 тис.грн. коштів місцевих бюджетів, зокрема: з бюджету Рожнівської ОТГ – 10 тис.грн.; з бюджету Космацької ОТГ – 20 тис.грн.; з бюджету м. Косів – 295.5 тис.грн., з районного бюджету – 1 115,0 тис.грн.

Також з районного бюджету було додатково виділено 100, 0 тис.грн. для резервного фонду районного бюджету, за які закуповувалися засоби індивідуального захисту та інші матеріали для потреб комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня». Розпорядник коштів – Косівська районна державна адміністрація.

За інформацією директора КНП «Косівська центральна районна лікарня» Дмитра Микитюка, станом на 13 травня 2020 року комунальне некомерційне підприємство «Косівська центральна районна лікарня» здійснило закупівель на загальну суму 944,1 тис.грн. Зокрема придбано: медикаментів на суму 226,8 тис.грн., дезсередників – 95,5 тис.грн., засобів індивідуального захисту – 385,6 тис. грн., тестів – 20,2 тис.грн., обладнання (рамка та апарат ШВЛ) на умовах співфінансування – 216.0 тис.грн.

Залишок коштів місцевих бюджетів, виділених на боротьбу з COVID-19 для КНП «Косівська центральна районна лікарня», становить 496,4 тис.грн.

З відповідними рішеннями постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів можна ознайомитись за посиланнями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *