У Косівському районі на заходи із запобігання епідемії COVID-19 виділено кошти місцевих бюджетів

25 березня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів. На порядок денний комісії виносилось єдине питання – про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, що зумовлене необхідністю пошуку додаткових фінансових ресурсів для потреб Косівської ЦРЛ. Вжиття невідкладних заходів з метою запобігання поширенню на території Косівського району короно вірусу СОVID -19 – питання номер один, навколо вирішення якого сьогодні об’єднуються усі свідомі громадяни, органи місцевого самоврядування, місцеві органи виконавчої влади.

Участь у роботі профільної депутатської комісії взяли голова районної ради Павло Ванджурак, голова районної державної адміністрації Петро Іванишин, міський голова Косова Юрій Плосконос.

Під час чергового засідання бюджетної комісії одностайно прийнято важливе і необхідне для життєдіяльності району рішення. Так, досягнуто порозуміння з головними розпорядниками коштів районного бюджету, рядом органів місцевого самоврядування Косівщини, депутатами Косівської районної ради (у частині ресурсів, що були передбачені при формуванні районного бюджету на 2020 рік на так звані «видатки розвитку» – потреби соціально-економічного спрямування):

  1. з бюджетів Космацької сільської ОТГ, Вижньоберезівської сільської ради, Пістинської сільської ради, міського бюджету міста Косова надано міжбюджетний трансферт районному бюджету у розмірі 124 тис.грн., з яких 74 тис.грн. буде спрямовано на придбання препаратів інсуліну для хворих на цукровий та нецукровий діабет, а 50 тис.грн. – для придбання необхідних засобів захисту у період карантину;
  2. міжбюджетний трансферт з міського бюджету м.Косова районному бюджету у розмірі 225,496 тис.грн. – на придбання апарату для штучної вентиляції легень для Косівської ЦРЛ;
  3. близько 1 млн.грн. виділено на потреби Косівської ЦРЛ – для вжиття першочергових заходів із запобігання поширення на території Косівського району СОVID -19;
  4. разом з тим, погоджено ще 250,297 тис.грн. для закриття заборгованості по заробітній платі за березень 2020 року працівникам вторинної ланки медичної галузі району з тим, щоб з 01.04.2020 року Косівська ЦРЛ (вторинний рівень) перейшла на прямі міжбюджетні відносини з Національною службою охорони здоров’я;
  5. на 100 тис.грн. збільшено резервний фонд районного бюджету.
    Переглядаючи головний фінансовий документ району на 2020 рік, представники бюджетної комісії також одноголосно погодили пропозицію про те, щоб зняти 50% видатків, передбачених у районному бюджеті для ряду головних розпорядників бюджетних коштів на культурно-мистецькі та спортивні заходи, і спрямувати їх на боротьбу з поширенням вірусу COVID-19.

Відповідне рішення постійної комісії з питань бюджету та фінансів від 25.03.2020 буде оприлюднене до кінця робочого тижня на офіційному сайті районної ради у розділі «Діяльність»-«Бюджет».

Інформація про використання відповідних коштів КНП «Косівська ЦРЛ» та вжиті заходи у сфері забезпечення протиепідемічних заходів на території Косівського району буде систематично оприлюднюватись через офіційні інтернет-ресурси Косівщини та відповідні офіційні сторінки у соціальних мережах.

Запрошуємо жителів Косівщини слідкувати за інформаційними повідомленнями місцевих органів влади, суворо дотримуватись правил карантину, заходів безпеки та зберігати спокій!

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *