У Косові відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

Святий наш обов’язок у цей день 21 листопада – згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу. Це молоді патріоти України — герої Небесної сотні та українські вояки, котрі загинули під час антитерористичної операції на сході України, які боролися за честь, справедливість та гідність українського народу. Ми не повинні, не маємо права забути про це і нехай їхня жертовність не стане даремною. Герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь.. Пам’ятаймо кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

21 листопада у Косові відбулися заходи, приурочені до Дня Гідності та Свободи. На Майдан Незалежності відбулася панахида із вшанування пам’яті за загиблими за волю України нашого краю та за всіх хто захищав незалежність і територіальну цілісність держави.

У заході взяли участь голова районної ради Павло Ванджурак, перший заступник голови РДА Богдан Марчук, заступник голови районної ради Володимир Петричук, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський, радник голови районної ради Дмитро Колотило, керівники структурних підрозділів РДА, представники духовенства, громадських організацій, працівники установ, організацій та підприємств, міський голова, депутати районної та місцевих рад, учасники Революції Гідності, жителі району.

Присутні у своїх промовах згадали про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, про громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року взяли участь у Революції Гідності.

У рамках відзначення Дня Гідності та Свободи у Косівському районному будинку культури відбувся концерт за участі переможців X фестивалю патріотичної пісні та поезії «Пісня – любов моя».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *