В Косові відбувся мітинг-реквієм на вшанування пам’яті захисників України та 5-ї річниці Ілловайської трагедії

Відповідно до Указу Президента України № 621/2019 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», встановлено щорічно 29 серпня відзначати День пам’яті захисників України.

29 серпня 2019 року на майдані Незалежності міста Косова відбувся мітинг-реквієм приурочений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та 5-й річниці Ілловайської трагедії.

В заходах взяли участь заступник голови районної ради Володимир Петричук, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Марчук, керівники та працівники керівники та працівники підприємств, установ, організацій, воїни УПА, учасники АТО, громадськість району.

Мітинг-реквієм розпочався з панахиди за загиблими воїнами АТО/ООС, яку відправили отець-декан Іван Близнюк та отець Юрій Корпанюк.

Учасники заходу поіменно згадали усіх загиблих учасників АТО з міста Косова та Косівського району: Олексія Лепкалюка, Василя Білика, Василя Андріюка, Юрія Косовчича, Миколу Будза, Миколу Самака, Тараса Бурдяка, Олега Габорака. Під пісню «Плине кача» учні Косівського ліцею №1 імені Ярослава Мудрого винесли портрети Героїв щоб кожен з присутніх знав, хто поклав життя задля нашого мирного неба.

Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, заступник голови районної ради Володимир Петричук та всі присутні на заході поклали квіти і лампадки до пам’ятника, а Мар’яна Лазарович виконала пісню “В нашому серці” в пам’ять захисників України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *