Врегулювати питання фінансової неспроможності ряду сільських рад необхідно шляхом продовження реформування місцевого самоврядування та створення об’єднаних територіальних громад

Районна рада отримала роз’яснення з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і з Міністерства фінансів України на рішення №563-18/2019 від 21.02.2019 р. щодо фінансування сільських рад з метою забезпечення виплати заробітної плати їх працівникам.

Пропонуємо депутатам місцевих рад, керівникам та працівникам органів місцевого самоврядування Косівського району ознайомитись з відповідними матеріалами.

Обидва Міністерства у своїх листах акцентують увагу на тому, що вирішення проблемного для Косівського району питання необхідно забезпечувати шляхом проведення децентралізації, об’єднання дрібних територіальних громад, наділення новоутворених об’єднаних територіальних громад повноваженнями та ресурсами, їх перехід на прямі бюджетні відносини з Державним бюджетом України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *