Вітання голови районної ради з Днем Національної гвардії України

Шановні військовослужбовці Національної Гвардії України!

Щиро вітаю з професійним святом — Днем Національної гвардії України.

Це – свято мужності, самовідданості й благородства. Цими рисами володіють справжні захисники України! Це свято кожного, хто віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави і продовжує робити це нині, обороняючи рідну землю від ворога на Сході України.

Цілісність і єдність багатонаціонального українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку, традиції активних і здорових народних ініціатив – запорука життя і процвітання держави, її цінності та національна ідея. На захист цих цінностей покликана еліта українського суспільства – Національна гвардія України.

Ми відзначаємо цей день зі скорботою за тих, хто віддав своє життя за незалежність України, і з гордістю за тих, хто нині боронить її на Сході України. Без сумніву ви здобули повагу та вдячність усього українського народу та визнання міжнародної спільноти, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі випробування.

У пам’яті сьoгoднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм. Сердечно бажаю Вам Божого благословення, високого професіоналізму, здоров’я і стійкості!

Хай любов до рідної землі та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *