Привітання голови районної ради Павла Ванджурака з Водохрещем Христовим

Шановні мешканці Косівського краю!

Сьогодні, 19 січня християни відзначають одне з найвеличніших релігійних дат- Водохреща, Йордана або Хрещення, яке завершує цикл новорічно – різдвяних свят! Свято Хрещення Господнього завжди було для українського народу джерелом світлої радості, очищення дущі, зміцнення віри у перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

За євангелійськими розповідями, Ісус у віці 30 років на річці Йордан прийняв хрещення від Івана Хрестителя. Прийнявши понад дві тисячі років тому хрещення в річці Йордані, Господь освятив усі водні простори Землі.

Сьогодні Він освячує й кожного з нас під час нашого хрещення й, особливо, у День Богоявлення, коли ми очищаємось святою йорданською водою.

Нехай у цей день цілюща Йорданська вода очистить Україну від негараздів та випробувань, а нам усім додасть наснаги та сили.

У це світле свято бажаю усім духовного зростання, любові до Бога і до ближнього, доброго здоров`я, мудрості, миру і спокою, порозуміння та тепла! Нехай поруч з вами завжди будуть тільки щирі люди, готові наповнити світлом і радістю ваше життя!

Христос Хрещається!

З найкращими побажаннями
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *