В Косові відбулися урочистості до Дня працівників освіти

Сьогодні, 5 жовтня 2018 року у м Косові відбулися урочисті заходи присвячені Дню працівників освіти. На святкування були запрошені директори та вчителі навчальних закладів району, працівники відділу освіти райдержадміністрації.

З теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти району звернулися голова районної ради Павло Ванджурак, голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Козьменчук.

За сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, особистий внесок у забезпечення навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти України нагороджено грамотами голови райдержадміністрації та голови районної ради вчителі загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів району.

Після офіційної частини привітань та нагороджень на гостей чекав святковий концерт за участю художніх колективів району.

В урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників освіти взяли участь заступник голови районної ради Володимир Петричук, директори та вчителі навчальних закладів району, учнівська молодь та громадськість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *