В Косові відбулися урочистості з нагоди 1030-річчя Хрещення Руси України

14 вересня 2018 року у місті Косові відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 1030 -річчя Хрещення Руси України за участю керівників району, голови Косівської районної державної адмінстрації Віталія Кічеряка, заступника керуючого виконачого апарату, депутата Косівської районної ради Мирослава Бойчука.

Хресна хода вирушила від церков міста Косова на спільний молебень за Україну до пам»ятного знаку «Відродження» на майдан Незалежності, яку провели представники традиційних релігійних конфесій району.

В святкуванні 1030-ліття хрещення України-Руси взяли участь Владики, декани та священники УПЦ КП, УАПЦ та УГКЦ, керівники установ, підприємств, організацій, працівники виконавчого апарату районної ради начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації та громадськість району.

Після завершення молебені до ювілейної річниці Хрещення Руси України голова РДА Віталій Кічеряк, заступник керуючого виконачого апарату районної ради Мирослава Бойчук та Владика Юліан УПЦ КП поклали квіти до пам»ятника Патріарху УПЦ Київського Патріархату Володимиру Романюку.

У Косівському районному Будинку культури на честь Хрещення Руси України відбулося свято духовної поезії та пісні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *