У Косівському районі відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника

17 червня — професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України — День медичного працівника.

Напередодні свята, 15 червня 2018 року у актовому залі Косівської центральної районної лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. У медичному закладі району зібралися всі ті, хто щоденною працею повертає людей до життя, дарує віру та надію на зцілення, хто віддав багато років служінню клятві Гіппократа.

Урочистість з нагоди професійного свята розпочалася із привітання представників влади району: голови Косівської районної державної адміністрації Віталія Кічеряка та його заступника Ярослава Бринського, які висловили щирі слова подяки за доброту і людяність усім працівникам галузі охорони здоров’я Косівського краю.

Від імені Косівської районної ради перед медичними працівниками району виступив заступник керуючого справами виконавчого апарату Косівської районної ради, депутат районної ради Мирослав Бойчук, який привітав із професійним святом усіх присутніх на урочистому святі та побажав щастя й добра, невичерпних сил і завзяття та висловив слова вдячності за врятовані життя та повернуте здоров’я наших краян, віру і надію, яку ви даруєте людям.

За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, особистий внесок у медичну галузь району нагороджено спільними грамотами голови Косівської районної ради Павла Ванджурака та голови Косівської райдержадміністрації Віталія Кічеряка, завідувачів відділенням, старших та сімейних медсестер, лікарів Косівської центральної районної лікарні та медичних працівників району.

З вітальними словами до колег звернувся головний лікар Косівської центральної районної лікарні Дмитро Микитюк , який висловив подяку медикам за їх важку, благородну, нелегку щоденну працю та побажав міцного здоров’я, родинного затишку і тепла. За традицією, керівництво та профспілковий комітет Косівської центральної районної лікарні вітали кращих представників медичної галузі та нагороджували їх грамотами .

У заходах взяли участь голова Косівської райдержадміністрації Віталій Кічеряк, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський, заступник керуючого справами виконавчого апарату Косівської районної ради, депутат районної ради Мирослав Бойчук, Косівський міський голова Юрій Плосконос, керівництво лікарні та медичні працівники району, представники засобів масової інформації.

По закінченню урочистостей для медичних працівників та ветеранів галузі охорони здоров’я прозвучали музичні вітання від колективів районного будинку культури .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *