Відбулось засідання конкурсної комісії районної ради

Сьогодні , 31 травня 2018 року, в приміщенні сесійного залу районної ради під головуванням заступника голови Косівської районної ради Петричука Володимира Васильовича відбулось засідання конкурсної комісії по призначенню на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Косівської районної ради.

Комісія розглянула подані претендентами документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам, мотиваційні листи та перспективний план розвитку комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру». В процесі обговорення було вирішено, що документи відповідають кваліфікаційним вимогам. На заміщення зазначеної посади подано в районну раду документи двох претендентів для участі в конкурсі.

Учасниці конкурсу детально ознайомили усіх присутніх із своїми програмами подальшого розвитку комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Косівської районної ради.

Члени конкурсної комісії ретельно вивчили усі документи та отримавши обґрунтовані відповіді на запитання, приступили до голосування. Переважною більшістю голосів перемогу отримала Данилюк Віталія Богданівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *