Роздрібна торгівля області у січні–лютому 2018 року

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств (юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців) області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–лютому 2018р. населенню реалізовано товарів на 3 млрд.грн, що відповідає 16 місцю серед регіонів країни. Індекс обсягу обороту роздрібної торгівлі у порівняних цінах до січня–лютого попереднього року (враховуючи індекс споживчих цін) становив 105,6% (в Україні – 107,5%).

У розрахунку на одну особу населення у січні–лютому поточного року у середньому за місяць підприємствами (юридичними особами) та фізичними особами–підприємцями, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, реалізовано товарів у роздріб на 1101 грн (по Україні – на 1584 грн).

Через торгову мережу підприємств (юридичних осіб) продано товарів на 1,8 млрд.грн, що у порівнянних цінах на 6,3% більше обсягу січня–лютого попереднього року. За індексом фізичного обсягу роздрібного товарообороту у порівняних цінах Івано-Франківщина посіла 17 місце серед регіонів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *