Районна рада підтримує пропозиції ПрАТ «Київстар» щодо налагодження якісного та швидкісного мобільного доступу до мережі Інтернет у форматі 3G

13 лютого 2018 року у районній раді відбулась робоча зустріч у форматі голови районної ради Павла Ванджурака, першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Марчука, міського голови м.Косова Юрія Плосконоса з керівництвом регіонального відділення компанії ПрАТ «Київстар» з приводу надання в оренду мобільному оператору частини приміщення в будівлі Косівської районної ради.

Так, на горищі адміністративної будівлі, на площі 8 квадратних метрів, пропонується розмістити спеціальне обладнання для того, щоб вирішити проблему функціонування якісного мобільного зв’язку третього покоління та високошвидкісного інтернет-зв’язку на території міста Косова, й зокрема, у центральній частині районного центру.

За словами представників оператора, через збільшення кількості абонентів, у місті Косові уторилася висока щільність мобільного зв’язку, тому є пропозиція вирішити дану проблему шляхом встановлення спеціального обладнання стандарту 3G. За технічними характеристиками для даних цілей підходять горища у трьох будівлях на території міста Косова: Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, Косівського відділення Коломийської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області та адміністративного приміщення Косівської районної ради. Власники майна перших двох будівель знаходяться за межами Івано-Франківської області.

У зв’язку з цим, питання готується до розгляду на черговій сесії районної ради. На сьогоднішній день є позитивний висновок профільної депутатської комісії. А вчора, під час робочої зустрічі, було обговорено усі технічні моменти та надано обґрунтовані відповіді на питання щодо впливу мобільного зв’язку на здоров’я людей. У разі прийняття позитивного рішення сесією районної ради – жителі міста Косова отримають якісний мобільний 3G зв’язок, а районний бюджет – поступлення у вигляді щомісячної орендної плати, яка буде розрахована у відповідності до затвердженої Методики розрахунку пропорції розподілу між районним бюджетом, орендодавцем та балансоутримувачем та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

У прикріплених матеріалах можна ознайомитись з інформаційною довідкою про вплив мобільного зв’язку на здоров’я людини та отримати відповіді на найпоширеніші міфи з приводу порушеного питання:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *