До Косівського району з офіційним візитом завітала делегація Бранєвського повіту Варміно-Мазурського воєводства, республіка Польща

9-11 жовтня на Косівщині районі перебувала делегація з метою підписання договору про співпрацю між Косівською районною радою та Бранєвським повітом Варміно-Мазурського воєводства.

В складі делегації: староста повіту Лєшек Дзьог, Матеуш Собєщук, Владислав Грушка.

Під час зустрічі, гостей привітав голова районної ради Павло Ванджурак, заступник голови Володимир петричук, заступники голови РДА Володимир Марчук, Ярослав Бринський, секретар міської ради Роман Печижак, депутати районної ради.

У своєму виступі голова районної ради висловив сподівання щодо співпраці з Бранєвським повітом на взаємовигідних умовах.

Метою даної угоди є встановлення довгострокового співробітництва в різних сферах суспільного життя на основі взаємної поваги і партнерства, шляхом сприяння і координації контактів між мешканцями Косівського району та Бранєвського повіту.

Сторони вважають за потрібне розвивати партнерство у наступних сферах:

  • Співпраця між представницькими органами місцевого самоврядування та їх виконавчими структурами.
  • Співпраця між неурядовими організаціями.
  • Економічне співробітництво і розвиток підприємництва.
  • Освіта, культура, спорт і туризм, молодіжні обміни.

Польські гості разом із керівництвом Косівської районної ради ознайомились із туристичним потенціалом села Шешори, відвідали Малорожинський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІ ст.», Яворівську ЗОШ І-ІІІ ст., шкільний музей, в якому учні школи провели майстер-клас з ліжникарства.

Також відвідали музей гончарства у с.Річка, Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, Римо-католицький костел та Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини.

За результатами візиту, 11 жовтня 2017 року було підписано договір про співпрацю між Косівською районною радою та Брянєвським повітом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *