Стан ринку послуг області у I кварталі 2017 року

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг області упродовж I кварталу 2017 року працювало понад 1,8 тис. підприємств (юридичних осіб) та їх відокремлених підрозділів, основним видом діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг за цей період склав 1755,4 млн.грн. Частка послуг, реалізованих населенню, склала 59,1% від загального обсягу послуг.

Серед видів економічної діяльності значним був попит на послуги вантажного автомобільного транспорту, надання послуг з перевезення речей (23,4% загальнообласного обсягу), у сфері телекомунікацій (15,1%), з діяльності туристичних агентств і туристичних операторів (9,8%), у сфері вищої освіти (7,4%), з надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (4%), з діяльності у сферах архітектури та інжинірингу, надання послуг технічного консультування (3%).

Серед міст обласного значення та районів області найбільша частка реалізованих послуг припадала на підприємства міст Івано-Франківська (67,1%), Яремче (17%) та Калуша (4,4%) і Долинського району (3,3%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *