Рішення про Програму вдосконалення системи державного управління для забезпечення реалізації соціально-економічної політики на території району на 2017-2018 роки

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
десята сесія

РІШЕННЯ

Від 19 вересня 2017 року № 335-10/2017
м.Косів

Про Програму вдосконалення системи державного управління для забезпечення реалізації соціально-економічної політики на території району на 2017-2018 роки

Розглянувши звернення районної державної адміністрації від 15.08.2017 р. №87-02/33 щодо затвердження Програми вдосконалення системи державного управління для забезпечення реалізації соціально-економічної політики на території району на 2017-2018 роки, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій, районна рада:
вирішила:
1. Затвердити Програму вдосконалення системи державного управління для забезпечення реалізації соціально-економічної політики на території району на 2017-2018 роки (додається).
2. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми на кожен рік передбачаються щорічно при формуванні районного бюджету, виходячи із можливостей його дохідної частини, призначень місцевих бюджетів та інших джерел фінансування і затверджуються рішеннями районної ради про бюджет чи зміни до нього на відповідний бюджетний період.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій (В.Марчук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *